IMT Smile sú vždy Tu alebo tam

Skupina IMT Smile absolvovala počas koncertného leta niekoľko desiatok letných koncertov, kde si ich koncert užili tisícky fanúšikov. V rôznych mestách Slovenska, ale aj Čiech, odohrali nielen svoje najväčšie hity ale aj skladby z aktuálneho albumu Srdce Rozum Boulevard, ktoré už fanúšikovia prijali za svoje.

Prichádzame v poradí so siedmym singlom z tohto albumu. Je to pomalšia skladba Tu alebo tam. Je to pieseň, čo má pokojnú, pohodovú atmosféru, až romantickú. Trocha spomaliť a zvoľniť, počas leta sme boli každý víkend v inom meste, hrali sme aj dva koncerty na jednom mieste, aby sme sa tak mohli revanšovať a uspokojiť našich poslucháčov, a poďakovať im za ich priazeň. Album vyšiel pre necelým pol rokom, a som rád, že ľudia pozitívne reagujú na v podstate ešte stále nové skladby, konštatuje Ivan Tásler.

Videoklip obsahuje zábery, ktoré natočil Tomáš Slávik, spolu s ďalšími členmi kapely, Mirom Táslerom a Ivanom Kormaňákom. Na malú chvíľu sa v ňom objaví aj autor textu Vlado Krausz, ktorý len pred pár dňami získal cenu SOZA ako textár najhranejších slovenských diel, rovnako ako Ivan Tásler ako skladateľ najhranejších slovenských diel, a spoločne stoja aj za Tu alebo tam.