IMT Smile už zapĺňajú koncertný diár na rok 2024

Skupina IMT Smile zverejnila svoje prvé dátumy svojich koncertov na rok 2024. Hneď 7. januára sa predstavia v Steel Aréne Košice a o pár dní, 12. januára 2024 aj v Tipsport aréne Banská Bystrica. Po vypredaných koncertoch, medzi ktorými nechýbali ani dva na Bratislavskom hrade  a tiež viac ako 8 tisíc fanúšikov vo Východnej, bude skupina IMT Smile pokračovať s koncertami na zimných štadiónoch. Tentokrát, tak hneď zo začiatku roka, nevynechajú ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku.

Špeciálnym hosťom bude nielen Laci Strike a SDA Crew, ktorých sme mali možnosť vidieť s IMT Smile už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví Kali.  Práve s ním, už niekoľko týždňov, stále bodujú v slovenských rádiách so skladbou Nič sa nemení.

V roku 2018 sme spoločne nahrali skladbu Poď so mnou, ktorá rozhodne nemôže chýbať v našom koncertnom playliste a ktorá má už viac ako 18 miliónov videní na youtube. A tešíme sa, že si spolu s Kalim zahráme už aj našu novú spoločnú pieseň Nič sa nemení. V januári si to v Košiciach a v Banskej Bystrici poriadne užijeme aj s našimi fanúšikmi, hovorí Ivan Tásler.