IneKafe dnes štartuje koncertné leto

Skupina IneKafe štartuje po niekoľkomesačnej koncertnej pauze letné turné, ktoré bude trvať od začiatku júla až do konca septembra. Prvý koncert odpália už dnes (3. júla) na kultovom pódiu v pivárni Umelka na Šafárikovom námestí v Bratislave. Trojica hudobníkov na čele s Vratkom Rohoňom zahrá najväčšie hity a nevynechá ani rockovú novinku s názvom Ruleta.

Pre kapelu, ktorá je zvyknutá na 80 koncertov ročne, je takáto pauza ako celá večnosť. Ale myslíme si, že sa nám to podarí dohnať v ďalších rokoch, netreba podliehať panike. Radi by sme toto obdobie zo svojho života vytesnili, nakoľko to nebolo ničím pozitívne. Niekto tvrdí, že si našiel čas na rodinu a tak. Na to by si mal ale človek nájsť čas vždy, nepotrebuje na to pandémiu. Veľmi nepríjemná bola aj mediálna masáž tejto choroby. Proste celé zle, nech to je už za nami, konštatuje líder kapely Vratko Rohoň.

Bratislavská legenda vydala nedávno limitovanú edíciu vinylovej platne k najúspešnejšiemu albumu Je tu niekto?, pripravila vinylovú reedíciu nahrávky Príbeh a po dvoch rokoch predstavila novú skladbu.

Koncert v bratislavskej Umelke bude vlastne prvým koncertom kapely po symfonickom turné. Zahráme naše najväčšie hity, to je jasné. Plánujeme teraz zahrať čo najviac pred ľuďmi, ako sa len bude dať, ostatné prinesie čas, uzatvára Vratko Rohoň.