Inekafe zahrajú na TopFeste

Na festivale TopFest zažijete tento rok exkluzívnu prehliadku toho najlepšieho, čo v Čechách a na Slovensku máme. Pri príležitosti 100. výročia založenia Česko-Slovenska sa totiž organizátori rozhodli staviť na česko – slovenské skupiny, spevákov a speváčky. K legendárnym menám Kabát, Tublatanka a Horkýže Slíže teraz pribudli české skupiny Doga a Jelen a slovenská pop punková kapela Inekafe. Vratko a spol. na TopFeste od 29. do 30. júna odpália aj novú skladbu Sínus dopadu.

TopFest je jednoznačne kráľ medzi festivalmi na Slovensku. Naposledy, keď sme tam hrali, bolo všetko na nohách. Po piatej skladbe mi nejak odišli hlasivky a ľudia to až do konca zaspievali s nami. Niečo úžasné, spomína líder Inekafe Vratko Rohoň.

Mám rád hranie vonku, veľký zvuk, svetlá, kopa ľudí a kopec známych z iných kapiel. Na TopFeste dáme klasický Best Of ,ale obohatený o pár vecí na tohtoročnú sezónu. Zvykneme k najväčším hitom prilepiť každý rok pár iných vecí, ktoré sme už dlho nehrali a ktoré potešia ľudí aj nás, prezradil Vratko Rohoň.