Intenzívne prežívanie

Peter Juhás a Teri Čikoš nabádajú k intenzívnemu prežívaniu svojich pocitov s doposiaľ najväčším komparzom. K novinke s názvom Tvoje paže natočili autentický klip o rýchlom, ale efektívnom rande s honosnou budovou divadla v pozadí.

V klipe hráme dvoch ľudí majúcich rande naslepo. Situácia eskalovala celkom svižne a zaujímavo. Tak, ako to v živote niekedy chodí. Teri je šikovnica a ja sa veľmi teším tejto našej spolupráci, opisuje nadšene 27 ročný hudobník.

Poznáme sa zo súťaže The Voice, kde sme spolu súťažili v tíme Jany Kirschner. Po súťaži sme zostali kamarátmi a rozhodli sme sa niečo spolu zložiť. Tak vznikla skladba Tvoje paže. V štúdiu sa nám so skvelými hudobníkmi pracovalo veľmi príjemne. Emócia v klipe je sympatická a hravá. Počas natáčania sme sa veľa nasmiali a myslím, že z toho vzišlo niečo veľmi milé a prirodzené, dopĺňa Teri Čikoš.

Pieseň  hovorí o tom nebáť sa skúšať v živote svoje šťastie. Kto neskúsi, nevie. V živote je dôležité odovzdať sa svojim pocitom, prežiť ich a následne ich nechať urobiť svoju prácu.

Peter Juhás pracuje na novom albume, ktorého vydanie je naplánované na leto. Taktiež je v horizonte veľa koncertov, na ktorých bude hosťom Jany Kirschner, alebo Lukáša Adamca. Teri Čikoš stále promuje svoj debutový album Dievča a v lete ju čaká turné.

Jozef Šebo