Jakub Hübner prináša posolstvo Vianoc

Prostredníctvom svojho tretieho profilového albumu prináša český muzikálový spevák Jakub Hübner posolstvo Vianoc. Na albume Jsou Vánoce! znejú klasické vianočné koledy Narodil sa Kristus pán alebo Tichá noc, rovnako ako obľúbené piesne s vianočnou tematikou v novej úprave, konkrétne Purpura, Bílé Vánoce, Byl den a padla noc, Už z hor zní zvon a ďalšie. Nechýbajú však ani skladby úplne nové, akými sú napríklad titulná pieseň Jsou Vánoce alebo záverečná skladba Mše půlnoční. V duetách sa na platni predstavujú Bára Basiková či Natália Grossová.

Vianoce sú čas, ktorý je môjmu srdcu tak blízky. Každý rok vo mne spoľahlivo prebúdza toho malého chlapca, ktorý sa vždy tešil, kedy s rodinou ozdobí stromček, pomôže mame s pečením koláčov a na Štedrý večer zasadne k stolu, kde si pri zvuku kolied pochutí na kaprovi so zemiakovým šalátom. A my všetci, ktorí sme sa na novom CD podieľali, by sme poslucháčom radi toto obdobie spríjemnili, pretože koledy a hudba s vianočnou tematikou k nemu bezpodmienečne patria, vysvetľuje spevák, prečo sa tento rok rozhodol vydať vianočný album.

Súčasťou projektu sú aj dva videoklipy, ktoré vznikli na dve pôvodné novinky z pera skladateľa Zdeňka Bartáka a textára a producenta vianočného albumu Jsou Vánoce!,  Michaela Prostějovského.