Jana Krištof Lehotská naživo a svetovo

Slovenská speváčka Jana Krištof Lehotská prekvapila svojich fanúšikov veľkolepou hudobno-tanečnou show, ktorú odpremiérovala na jar v Kultúrnom centre v Bojniciach. Celková príprava show trvala päť mesiacov. Speváčka počas koncertu vymenila tri outfity a pre tanečnice sa pripravilo takmer 50 kostýmov.

Veľmi rada pozerám práve živé záznamy koncertov rôznych interpretov a kapiel. Vždy ma fascinovali choreografie, veľká scéna, rôzne efekty a v neposlednom rade koncert naživo je vždy najviac. Len na živom koncerte môže vzniknúť atmosféra, ktorá je jedinečná pre daný okamih. Mojím veľkým snom bolo spraviť raz tiež podobnú show, postavenú na mojich piesňach. Pôvodne sme záznam celej show robili len pre svoje interné potreby, aby sme sa vedeli opätovne pozrieť na celý koncert a zanalyzovať prípadné chyby a nedostatky, pretože len tak sa vieme posúvať ďalej. No po zhliadnutí videí a vypočutí zvuku sme sa nakoniec rozhodli, že celý koncert vydáme aj ako live video, teší sa z aktuálnej novinky čoraz populárnejšia speváčka.

Live záznam celého koncertu vychádza len digitálne vo formáte MP4, ktorý Jana Krištof Lehotská ponúka výhradne na svojej webstránke a môžete ho získať na unikátnom drevenom USB kľúči s gravírovaným podpisom speváčky a jej logom.

Peter Dechet