Janais a BuranoWski sa plavia riekou

V éteri sú Rieky, duet speváčky Janais s Tomášom Buranovským. Speváci k duetu nakrútili videoklip. Pieseň je posledným singlom z vlaňajšieho renomovanej speváčky, ktorý vyšiel pod názvom Dve tváre Janais.

Kým padá dážď, tečú rieky. Nech každý z nás, pláva s niekým, spievajú Janais a BuranoWski v spoločnom duete. Autorkou hudby aj textu je samotná speváčka a prečo si na duet vybrala práve Tomáša Buranovského? Už počas skladania piesne som sa ju snažila počúvať ako externý poslucháč a domýšľala som si k nej hlasy rôznych slovenských interpretov. Akonáhle som si v piesni predstavila Tomáša, mala som jasno. Pieseň Rieky Tomášovi nielen pristane, on ju svojím prejavom urobil ešte zaujímavejšou a chytľavejšou, vysvetľuje speváčka.

Dvojica sa po prvýkrát osobne stretla až priamo v štúdiu pri nahrávaní piesne. Cez sociálne siete sme boli v kontakte už niekoľko rokov. Občas sme si napísali a vzájomne pogratulovali k hudobným úspechom, no osobne sme sa mali možnosť stretnúť až pri tejto spolupráci. Keď mi Janais poslala nahrávku, neváhal som, jej tvorba sa mi úprimne páči. V štúdiu sme pochopili, že naše hlasy pekne ladia a od tej chvíle to bola viac zábava ako práca. Verím, že to pocítia všetci, ku ktorým sa pieseň dostane, doplnil BuranoWski.

Peter Kothaj, manažér speváčky Janais