Je nad slnko jasné, že nám bude krásne

Robo Opatovský svojím fanúšikom predstavil videoklip ku skladbe Je nad slnko jasné. Tá sa na jeho profile objavila v špeciálnej verzii už v marci tohto roka a práve reakcie fanúšikov priviedli Roba do štúdia, aby ju nahral aj oficiálne s kapelou a vokalistami z formácie For You.

Videoklip nakrúcali začiatkom mája vo Vysokých Tatrách a hoci prvý deň to vyzeralo všelijako, napokon sa podarilo vystihnúť krásny, slnečný a bezveterný deň. Spoločníka vo videoklipe, ktorý natočil kameraman a režisér Filip Cemper, robí Robovi kôň Gordon. Keď o všetko prídeme, zostane nám už len nádej, že bude lepšie. Každý človek potrebuje nádej, svetielko na konci tunela. Pre mňa je veľkou inšpiráciou príroda, jej sila a nespútanosť, povedal slovenský spevák, skladateľ a gitarista.

Text skladby Je nad slnko jasné poslala Robovi Opatovskému fanúšička Oľga Šifrová. Keď som písala tento text, netušila som, ako hlboko sa jeho myšlienka dotkne mňa, mojich najbližších a ľudí okolo nás. O to viac pre mňa znamená. Opatrujte sa v zdraví, odkázala cez svoju sociálnu sieť.

Acapella remix je energickejší, veselší a slnečnejší, povedal Robo Opatovský na margo najnovšej, už tretej verzie novej skladby. Nechcel som ďalšiu pomalú verziu a toto zafungovalo ihneď na prvej skúške s For You. Pesnička sa perfektne nakopla, dodal.