Juhás a Hanko na každý pád

Novinka s videoklipom Každý pád je spoločným dielom Petra Juhása a Radovana Hanka. Výsledok spolupráce dvoch slovenských skladateľov a priateľov získal formu v pop-folkovej skladbe s nádychom akustickej pohody. Interpreti odlišní hudobným prejavom, no rovnakí v cítení života vniesli do skladby pozitívny nádych a energiu udržania správneho balansu.

Inšpirovaní ich doterajšou tvorbou a životnými skúsenosťami spoločne dali skladbe šmrnc ľudí spätých s prírodou, ale zároveň stotožniteľný s každodenným životom. Verím, že skladba prinesie ľuďom inšpiráciu nevzdávať sa v ťažkých chvíľach, pretože to je taktiež súčasť života. Pády a sklamania. Ale zároveň verím, že k všetkému zlému nás čaká niečo dobré a naopak. Je to taká rovnováha života, objasňuje Peter Juhás.

V živote každého človeka prídu obdobia, keď sa veci pokazia, či už dočasne, alebo kompletne zmenia život. Dôležité ale je, aby sa tým človek nenechal pohltiť a v každej negatívnej skúsenosti videl aj niečo, čo ho dokáže posunúť vpred a dokázal to využiť vo svoj prospech, dopĺňa Radovan Hanko hlavnú myšlienku skladby a poukazuje na fakt, že všetko zlé, čo sa v živote deje, nás v konečnom dôsledku urobí silnejšími.