Julia Pilar odhaľuje svoje city

Spievajúca medička Júlia Pilar je novým zaujímavým zjavom na umeleckej scéne. Popri náročnom štúdiu stíha aj skladať piesne, čoho dôkazom je novinka Povedz mi. Speváčka v nej opisuje svoju skúsenosť s láskou, ktorá je na začiatku nádherná a plná túžby, no po čase vychladne.

Pesnička vznikala počas letných večerov, keď som si sama s gitarou v izbe premietala momenty z predošlého vzťahu a jednoducho to dávala postupne na papier a do melódie. Opisuje rôzne odtiene vzťahu dvoch ľudí, to pekné, čo sa deje v úplných začiatkoch, motýle v bruchu a silnú túžbu po tom druhom. A napokon sa v nej dostávam k momentu, kedy vzťah začne byť samozrejmosťou a city ochladnú, partneri sa od seba vzdialia. Sama som to zažila, preto som to chcela vložiť do piesne, vysvetľuje speváčka.

Spievam od malička, asi v 4 rokoch si to všimli aj ľudia okolo mňa, ale skladať som začala len nedávno, po slovensky dokonca len minulé leto. Aj škola aj hudba ma veľmi bavia a myslím, že čas ukáže, aký priestor v mojom živote budú mať, opisuje speváčku svoju hudobnú kariéru.