Keby bolo keby

Kapela Teraborsuk a poľský umelec Rompey spojili sily a vydávajú singel s potenciálom stať sa novou svadobnou hymnou. Novinku Keby bolo keby si zamiluje každý, kto má rád tanec aj zábavu. Ako už býva v prípade obľúbenej slovenskej formácie zvykom, ich novinke nechýba vtip, nadhľad, chytľavý text a v neposlednom rade aj veľmi výstižný videoklip.

Aktuálne pätica členov spojila sily s poľským interpretom Rompey-om a predstavujú spoločný hit, ktorý roztancuje všetkých! Oni sami sa o novej skladbe vyjadrujú ako hudobnom hurikáne, ktorý je prílevom optimizmu a energie.

Pri písaní textu som sa inšpiroval práve našimi slovenskými svadbami, na ktorých som sa pohyboval každý víkend viac než 10 rokov. Zažili sme na nich kopec vtipných chvíľ ako padnutá torta na zemi, nevesty v podguráženom stave, ale aj bitky medzi družbami a družičkami – aj také sú slovenské svadby, hovorí textár skupiny Ján Papcun.

Sme pripravení rozvíriť všetky svadobné parkety! Naša skladba vás vtiahne do tanca a nechá vás bez dychu, hovorí Tomáš Smrek, frontman kapely.

S jeho slovami súhlasí i poľská hviezda Rompey, ktorý ako neriadená strela dodal skladbe tú správnu živelnosť. Keď som dostal ponuku od chlapcov zo Slovenska, neváhal som ani chvíľu. Poznal som ich prácu a hity, čiže som nepochyboval o tom, že to dopadne skvele, vyjadril sa na margo nedávnej spolupráce.

Mgr. Andrea Čurná