Klára Vytisková čaká tretie dieťa

Na jar urobila uznávaná česká speváčka Klára Vytisková radosť sebe i svojim fanúšikom skvelo prijatou albumovou novinkou Love Is Gold. Album, ktorý tento rok sprevádzali klipy Just Be You a Gold s hosťujúcim Albertom ČernýmLake Malawi, získal množstvo pozitívnych recenzií. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa však zatiaľ nedočkal koncertného krstu. Ako náplasť za odložený krst a spoločný koncert s Lake Malawi v pražskom Roxy. Klára natočila spoločne s kapelou špeciálnu live session, ktorá bude zverejnená práve dnes, 25. novembra, teda v deň pôvodne plánovaného vystúpenia. V priebehu natáčania bolo navyše odhalené prekvapenie – Klára čaká spoločne s manželom Romanom Víchom tretieho potomka.

Vďaka jeseni v kabáte sa mi darilo tehotenstvo dlho skrývať, a tak všetko vyšlo najavo až pri natáčaní live session, ktorú chcem venovať fanúšikom namiesto presunutého. Vďaka natáčaniu som si uvedomila, ako nám všetkým živé koncerty chýbajú, hovorí speváčka k natáčaniu v prázdnom klube, kde si s kapelou rozložila nástroje na mieste, kde normálne stojí publikum.

Čo sa týka očakávaného tretieho prírastku do rodiny a obligátnej otázky chlapec alebo dievča, speváčka s úsmevom prezrádza: Vlastne som si vždy myslela, že budem mať tri dcéry. Rozhodne neskúšame chlapca, s Romanom sme skrátka túžili po troch deťoch, ale nevedeli sme, ako nám to ako rodičom pôjde. Po druhej dcére Olivii bolo jasné, že chceme väčšiu rodinu. Veľmi sa tešíme!