Koncerty z Novej scény pokračujú

Divadlo Nová scéna uvedie v nedeľu 25. apríla o 17. hodine v poradí piaty komorný koncert zo série Malá nočná hudba. V live streame bude hlavnou hviezdou koncertu sólistka Divadla Nová scéna Monika Drgáňová, ktorá si ako hostí pozvala svoje kolegyne z divadla Mirku Gális PartlovúLenku Machciníkovú.

Koncert prinesie najobľúbenejšie muzikálové a popové skladby členky súboru Divadla Nová scéna Moniky Drgáňovej, absolventky Štátneho konzervatória v Bratislave. Jej spevácky talent mohli diváci spoznať nielen v muzikálových predstaveniach ako Hair, Fame, Mačky, Hairspray, Pokrvní bratia, Atlantída, Šľahačková princeznáVoda (a krv) nad vodou, ale aj v televíznej šou Hlas Česko Slovenska, v ktorej sa v roku 2019 dostala až do semifinále.

Na tomto koncerte odznejú skladby z muzikálov Dreamgirls, Drakula, Hairspray, Bedári, Mačky či The Greatest Showman. Z popovej tvorby budete počuť piesne od Whitney Houston, Celine Dion, alebo Tiny Turner. Na tento koncert sa nesmierne teším, pretože mojimi hostkami budú Mirka Gális Partlová a Lenka Machciníková. Pri výbere hostí som premýšľala srdcom, aby nám to spolu znelo čo najlepšie, a preto na koncerte uvidíte aj našich kamarátov – kolegov Lukáša Pištu a Vladka Plevčíka v sprievode kapely pod vedením Ľubomíra Dolného. Teším sa na koncert, ktorý bude v kruhu priateľov a verím, že ním divákom spríjemníme nedeľný podvečer, hovorí talentovaná Monika Drgáňová.

Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil. Diváci sa môžu svojimi otázkami cez sociálne siete priamo zapájať do diania na javisku, súťažiť a vyhrať vstupenky do divadla.