Kráľovná zo Sáby príde do Bratislavy kamiónom

Daniel Hůlka (Kráľ Šalamún) v hlavnej úlohe muzikálu Sibyla, kráľovná zo Sáby

Prípravy jediného predstavenia výpravného muzikálu v bratislavskej Inchebe sú v plnom prúde. Organizátori pripravujú všetky potrebné detaily, aby si diváci užili maximálny zážitok. Muzikál, ktorý je uvádzaný v pražskom divadle Hybernia, sa presunie do haly C bratislavskej Incheby 15. februára 2017. Kulisy prevezú kamióny a väčšina hercov sa presunie z Prahy spoločným autobusom.

Vždy som vravel, že nebolo mojím prvoplánovým cieľom napísať muzikál. Skôr to prišlo úplne opačne, že sa mi zrazu začali objavovať texty a postupne začala vznikať skladačka, tak som začal skúmať históriu,“ povedal o príprave muzikálu Sibyla, kráľovná zo Sáby jej autor Miroslav Procházka. „Keď som mal prvý part tejto úlohy, tak bolo hneď jasné, že to musí byť Daniel Hůlka,“ dodal k postave kráľa Šalamúna.

Počas predstavenia muzikálu Sibyla, kráľovná zo Sáby, ktorý sa odohráva v dvoch dejstvách, budú môcť diváci vidieť okrem úžasných speváckych výkonov aj približne 400 kostýmov Josefa Jelínka, v hlavnej úlohe kráľa Šalamúna sa predstaví nezameniteľný spevák Daniel Hůlka. Okrem neho sa môžu diváci v úlohe pestúnky tešiť na známu českú speváčku Ilonu Csákovú. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal.