Kristína je jahodovo vianočná

Kristína má novú vianočnú pesničku. Vyjadruje ňou ako veľmi miluje tieto sviatky. Text k piesni Vianočná jahoda opäť napísal Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič. K piesni vzniklo aj pravé vianočné video. Speváčkine úspechy dokladujú i dva vypredané predvianočné koncerty v Bratislave a v Košiciach.

„Na túto skladbu som sa veľmi tešila, pretože naposledy som vianočnú pieseň naspievala na môj tretí album v roku 2012 a trošku mi to už chýbalo. Keďže milujem Vianoce, neskutočne ma bavilo spievať, prežívať a predstavovať si krásnu atmosféru týchto sviatkov,“ teší sa speváčka.

„Na Vianoce sa vždy do éteru vyrojí mnoho pesničiek od kolied, cez duchovné až po čisto komerčné melódie, ale to nič nemení na tom, že možno stále na tému šťastných Vianoc napísať aj niečo nové. I keď tradícia – Vianoce sú sviatkami silnej tradície – až tak veľmi nepustí. Tentoraz Kristína naspievala pesničku veľmi ľahučkú, veríme, že aj pôvabnú, takpovediac do každej rodiny. Myslím si, že máloktorá interpretka má v sebe taký pozitívny náboj ako ona a tak je predpoklad, že pesnička zaujme pozitívnosťou, ktorú vyžaruje,“ nádeja sa textár Kamil Peteraj.

Nový song dostal aj obrazovú podobu. „Videoklip som zverila do rúk Mayovi Hurajtovi a režisérovi Romanovi Gregoričkovi, s ktorými som spolupracovala aj pri videoklipe Navždy. Nakrúcali sme dva dni v krásnom zrube v Slovenskom raji,“ uzatvára s úsmevom Kristína.

Kristína je dlhodobo jednou z najpopulárnejších speváčok u nás. Rady jej fanúšikov sa neustále rozrastajú, čoho dôkazom je i to, že aj tento rok beznádejne vypredala česko-slovenské turné. V Košiciach vystúpi v Angels Aréne 22. novembra a v Bratislave v Aegon Aréne 7. decembra.