Kristína s novým singlom dnes vydáva i nový album

Autor foto: Marián Kavulič / Zdroj foto: Propaganda House

Speváčka Kristína pripravila pre fanúšikov letnú novinku. Svieži rytmický singel Mať srdce má na konte osvedčená autorská dvojica – textár Kamil Peteraj a skladateľ Martin Kavulič. Optimistická a úprimná pieseň je ako stvorená na leto a Kristína sa teší, ako ju bude spievať na akciách pod holým nebom.

Mať srdce je aj názov nového albumu, ktorý Kristína vydáva po troch rokoch. Autorsky sa ňom podieľali Martin Kavulič, Kamil Peteraj, Marián Kavulič a niektoré skladby si napísala aj sama Kristína. Na albume Mať srdce nájdu fanúšikovia okrem aktuálnej novinky aj hity Si pre mňa best, Láska bombová, Na bieleho koňa, Vianočná jahoda, či duet s Robom Grigorovom Na vysokej skale. Fajnšmekri sa môžu tešiť aj na deluxe verziu albumu, ktorá vychádza v počte 2017 kusov.

O fotky na album sa postarali Petra Ficová, Lýdia Jušková, Michal Jellinek. Vizáž mali na starosti Lucia Ružová a Veronika Vargová. Deluxe verzia sa od štandardnej líši rozdelením piesní na rýchle a pomalé. Každé takéto CD má aj svoj vlastný booklet, plus je tam navyše jedno demo z roku 2010 a dva remixy. Deluxe verzia vychádza v počte 2017 kusov, keďže sa píše práve tento rok, a bude ju možné kúpiť iba na mojej oficiálnej stránke, uzatvára Kristína.