Kristina Tran na viac než desať sekúnd

Speváčka Kristina Tran prichádza s novým, odvážnym, zvukovo rozmanitým EP, v ktorom sa nájde každý poslucháč. Aj keď názov Flow naznačuje, že na ňom poslucháč nájde skladby v angličtine, opak je pravdou, všetky skladby sú napísané po slovensky samotnou speváčkou. 

Nevedela som nájsť ten správny výraz v slovenskom jazyku a flow pre mňa znamená autentickosť, kreatívnosť a pri tvorení neočakávať čo bude v cieli, ale užívať si ten samotný proces, hovorí speváčka. Flow je pre mňa najzásadnejší a najodvážnejší hudobný počin a to rovnako po textovej aj žánrovej stránke, dodáva.

Pridanou hodnotou EP Flow je jednoznačne oheň a zvuková divokosť, ktorú najviac cítiť v pesničke Zviera. Rovnako sa na ňom nachádza aj tanečná a energická skladba Flow, v ktorej má svoju slohu aj spevák a herec Yael. V piesni s letným nádychom, Gold, vzdáva zas speváčka hold všetkým džentlmenom.

Čerešničkou na EP je potom pesnička 10 sekúnd, v ktorom hosťuje speváčka Tina a ktorá je zároveň titulnou skladbou celého EP. Vysoko umelecký až šokujúci videoklip k tejto piesni vychádza spolu s albumom. Odkaz skladby je zameraný na rýchly svet sociálnych sietí a falošného pozlátka, ktoré interpretky dokonale vyjadrujú expresívnymi zábermi v mnohých scénach.