Kristina Tran spieva gentlemanom

Slovenská speváčka Kristina Tran predstavuje videoklip ku skladbe Gold z jej najnovšieho EP albumu Flow. Po hudobnej stránke na skladbe spolupracovala s renomovaným producentom Matejom Miklošom alias Lil’Maxxom, s ktorým vytvorili rytmickú skladbu s letným nádychom.

Hudba na pesničku Gold má veľmi príjemnú atmosféru a keď som do nej začala písať text, evokovala vo mne hlavne spokojnosť a ľahkosť. Tieto emócie najviac preciťujem v aktuálnom vzťahu, v ktorom som šťastná. A tak sa mi podarilo opísať, akého úžasného a vnímavého muža mám po svojom boku. Verím, že je medzi nami mnoho gentlemanov a tak si určite zaslúžia aj oni svoju hymnu. Najvtipnejšie bolo, keď som si preverovala, či Freeman, Clooney a Bond sú hodní toho označenia, myslím, že som trafila a dnes sa už naozaj dá vygoogliť všetko, spomína speváčka.

K piesni predstavuje aj videoklip, ktorý si talentovaná speváčka strihala sama. Kristina do videoklipu zakomponovala aj romantický párik v lese, ktorý ako celok s ostatnými zábermi dokonale dotvorili atmosféru pesničky. Speváčka momentálne pracuje na svojich ďalších autorských skladbách a spoluprácach na nich s rôznymi umelcami.