Môžeš to urobiť ty

Spevák a skladateľ Dominik Dommo Gajdošech žije hudbou od detstva. Zakladateľ skupiny The Cellmates predstavuje ďalšiu sólovú pieseň s názvom Môžeš to urobiť ty. Autorom hudby k novinke je sám spevák a text napísala jeho kamarátka Vrana Marianna. V rytmickej skladbe použil Dommo husle, na ktoré zahral Lukáš Michálik.

S Lukášom sme už stihli spolu odohrať aj koncert a myslím si, že husle sa veľmi hodia do mojich piesní. Na skladbe mi s rozpísaním vokálov veľmi pomohla zbormajsterka Bohdana Liashko. Bohdana vyštudovala VŠMU v Bratislave, ale pochádza z Ukrajiny, kde má zborový spev veľkú tradíciu a pekne spracované viachlasy dokážu melódii pridať ďalší rozmer, prezradil Dominik Dommo Gajdošech.

Každou ďalšou spoločnou skladbou sa lepšie spoznávame a naša práca je tým efektívnejšia a verím, že aj stále lepšia. Producent Adam Kuruc je často v zahraničí, objednávajú si ho umelci prakticky z celého sveta a preto sa veľmi teším, že som s ním mohol opäť pracovať. Pre mňa osobne je veľmi zaujímavé sledovať pesničku od jej zloženia, cez prácu v štúdiu, natočenie klipu a nakoniec jej cestu k ľudom, kedy si už pieseň začína žiť svojím vlastným životom. Mám pocit, že pieseň už poznám, ale nový rozmer, aký jej dali v klipe režisérka, herci a tanečníci nakoniec prekvapí aj mňa, vyznal sa Dommo.