Kúsok šťastia Dominiky Mirgovej

Obľúbená speváčka a raperka Dominika Mirgová má pracovné leto. Pripravuje album Wonder Woman, nahráva nové skladby a koncertuje po celom Slovensku. konkrétne sa 28. júla teší na Tekov Fest. V Amfiteátri v Starom Tekove zaspieva fanúšikom všetky svoje hity, ale aj novinku Kúsok šťastia, ktorú predstavila len nedávno.

Je to tretia skladba z pripravovaného albumu Wonder Woman. Klip sme nakrúcali na nádhernej pláži na Zanzibare, kde sme strávili desať dní. Celkovo som natočila na Zanzibare tri klipy. Mám pracovné leto. Aktuálne pripravujem nový album, ktorý je na 80 percent hotový, takže makám a nahrávam nové skladby. Okrem toho chystám dokument a turné, koncertujem po Slovensku a oddychujem s mojim synom na dvore, prezradila speváčka.

Na Tekov Feste zaspievam všetky svoje hity a obľúbené pesničky mojich fanúšikov. Určite si spolu zarapujeme. Zaspievam aj skladby, kde mi hosťujú Kali, Spirit a Tina. Verím, že si spolu zaspievame, zatancujeme a že sa spolu zabavíme. Rada spievam vonku, pretože je tam skvelá akustika. Každý koncert vonku je top, ak je dobrý zvukár. Veľmi sa teším na open air koncerty aj kvôli atmosfére. V tomto krásnom počasí si to spolu užijeme, teší sa speváčka na nadchádzajúce vystúpenia.