The Offspring vystúpia v Bratislave

Come Out, Self Esteem, či Why Don’t You Get A Job? – tieto skladby patria k najväčším hitom legendárnej kapely The Offspring. Niektoré z nich zaznejú aj na bratislavskom koncerte. Kapela však zahrá i novinky z pripravovaného albumu.

The Offspring sú na hudobnej scéne úžasných 34 rokov a počas tohto obdobia predali viac ako 40 miliónov nosičov. Ich koncerty sú vždy absolútna bomba a muzikanti sľubujú, že iné to nebude ani na Slovensku. Nenechajte si ujsť koncert svetových hudobných velikánov už 13. júna v bratislavskej Incheba Expo Aréne.

Na Slovensko sa veľmi tešíme. Keď sme nedávno hrali v Česku, bolo to úžasné, som si istý, že Slováci vytvoria rovnako skvelú atmosféru. Zahráme naše najväčšie hity, no i novinky z albumu, ktorý chystáme. Verím, že si to užijete, odkazuje spevák a gitarista kapely Dexter Holland.

The Offspring vznikli v roku 1984 a odvtedy majú na konte vyše 40 miliónov predaných nosičov. Nahrali 9 štúdiových albumov, pričom tretí s názvom Smash bol najpredávanejším albumom všetkých čias, aký kedy vyšiel v nezávislom vydavateľstve. Kapela dnes koncertuje v zostave spevák a gitarista Dexter Holland, gitarista Noodles, basgitarista Greg K a hráč na bicie Pete Parada.

The Offspring sú jednou z koncertných stálic svetovej rockovej scény. Od svojho vzniku prešli obrovský kus cesty a som veľmi rád, že sa ich podarilo tento rok dostať na Slovensko. Napokon, každý z viac ako 1100 koncertov po celom svete, ktoré skupina odohrala, boli vždy fantastickým zážitkom, vraví Petr Duben zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.