Lenka Filipová a Lenny majú nový duet

Autori nového českého seriálu Kukučky, ktorého prvú časť dnes večer odvysiela Česká televízia, požiadali mamu Lenku Filipovú a jej dcéru Lenny, aby pre seriál naspievali spoločnú skladbu s témou rodičovstva. Vznikla tak novinka Samotní nejsme nic, duet o vzťahu rodiča k dieťaťu.

Jej kratšia verzia sa objaví  ako seriálová zvučka, ale v plnej dĺžke funguje i ako regulárny singel. Skladbu zložil David Solař, ten ju spoluprodukoval s Marcusom Tranom, text napísala Ester Brožová. Videoklip režíroval Marek Jarkovský, ktorý do neho zakomponoval aj rodinné zábery z detstva, vďaka čomu klip získal rodinnú atmosféru.

Pieseň Samotní nejsme nic je po troch rokoch novou skladbou, ktorú Lenka Filipová posiela do sveta. Naviac ako duet, a ešte k tomu výnimočne so svojou dcérou Lenny. Tá Lenku sprevádza na piane a prekvapivo vymenila angličtinu za češtinu. Pesnička v češtine a duet s maminkou boli asi dve najčastejšie otázky, ktoré som v posledných rokoch dostávala. Teším sa preto, že môžeme poslucháčom ponúknuť niečo, čo prináša oboje, dodáva s úsmevom Lenny. Zároveň sa obe interpretky zhodujú: Tento singel určite nie je našou prvou ani poslednou spoluprácou, ale myslíme si, že názorne ukazuje, že na niektoré veci musí uzrieť ten správny čas.