Lenny vyrazí na klubové turné

V rámci Heartbreak Tour, pomenovanom po svojej albumovej novinke, speváčka zavíta do šiestich miest naprieč Českou republikou. Na nedávnom vypredanom koncerte v pražskom  O2 Universum predviedla nadupanú hudobnú aj vizuálnu show a so skvelými hosťami urobila radosť fanúšikom, ktorí na dvakrát odkladaný koncert čakali. Teraz sa obľúbená speváčka vracia z veľkých halových pódií do intímnejších rockových klubov. V marci a apríli privezie svoju show do Brna (30. marec), Českých Budějovíc (31. marec), Vratislavíc (6. apríl), Pardubíc (7. apríl), Plzne (13. apríl)Ostravy (20. apríl).

Umenie spraviť veľkú show však podľa niekoľkonásobnej držiteľky Ceny Anděl nie je všetko. Preto sa rozhodla, že navštívi šesť rockových klubov po republike, kde tematicky predstaví svoj najrockovejší album Heartbreak Culture, ktorý vyšiel minulý rok na CD aj na vinylovej platni.

Už mi chýba blízky kontakt s publikom, chcem sa s ľuďmi po vystúpení porozprávať, mať ich na dosah a tak im oplatiť, že sa na novembrový koncert prišli pozrieť až do Prahy. Teraz prídeme zase my za nimi, hovorí Lenny.