Letné latino Sarah C

Nový song, nový klip aj nový album. To všetko má na konte speváčka a tanečnica Sarah C. Farebný videoklip ku chytľavej latino novinke s karibským nádychom La vida colorida nakrúcala s režisérom Michalom Nemtudom na Košariskách. Podľa skladby nazvala aj debutový album, na ktorom nájdu fanúšikovia balady aj tanečné songy od producentov ako Adiss, Peter PannFillipian. Sarah C sa práve vrátila z Ameriky, kde pripravovala pre fanúšikov prekvapenia v podobe anglických piesní a klipov.

Pieseň sme nahrávali v štúdiu producenta Adama Miščíka – Adissa. Námet ku skladbe, ako aj melódiu sme vymysleli s mojím tatinom už pred dvoma rokmi počas korony. Adam ju teraz prekopal a dal do výslednej podoby. Nahrávalo sa mi výborne, milujem tento štýl hudby, latino je moja láska. Tancujem latino už vyše šesť rokov – salsu, merengue aj bachatu, prezradila Sarah C.

Pred nakrúcaním klipu sme čakali na slniečko a konečne lepšie počasie bez mrakov. A  vyšlo nám to. Na pľaci sme mali super partiu a Miško Nemtuda nás správne naladil na letný vibe. Celý klip sme ale museli natočiť za jeden deň, tak sme makali takmer 12 hodín. A kamaráti a kamarátky, ktorí točili so mnou po prvýkrát, boli prekvapení, ako dlho sme boli na Košariskách na pláži. Na konci sme všetci naskákali do vody, takže náročný deň sa skončil happyendom, s úsmevom spomína na nakrúcanie speváčka.

Nový song nájdu fanúšikovia na prvom albume Sarah C s rovnakým názvom La vida colorida. Speváčka a tanečnica ho pripravovala rok a pol a je na ňom osem skladieb a jeden remix.

Každé tri mesiace som sa snažila zverejniť vždy nový singel aj s videoklipom, preto vydávam svoj prvý album po roku a pol od vydania prvého singla. Veľmi sa z neho teším, pretože sú tam super pesničky pre teenagerov. Od balady až po tanečné songy. Album sa volá La vida colorida, pretože sú tam naozaj pestré a aj crazy songy, hovorí o albume Sarah C.