Letný špeciál IMT Smile v Štiavnici

Skupina IMT Smile odštartovala nový rok v plnej sile, spoločne so svojimi hosťami a vypredaným zimným štadiónom v Košiciach a tiež v Banskej Bystrici, nasledovali rovnako vypredané koncerty v Prahe, Brne a v Bratislave. Bol to naozaj divoký začiatok roka. Som rád, že ľudia prišli, spoločne s našimi fanúšikmi aj našimi hosťami sme natiahli tú vianočnú atmosféru a perfektne sme si to všetci užili, raduje sa Ivan Tásler.

Ešte predtým, ako budú v decembri pokračovať na štadiónoch, si spoločne s fanúšikmi užijú  Leto v Štiavnici. Práve taký názov dostala jedinečná séria koncertov prešovskej skupiny, ktoré odohrajú na rovnako jedinečnom mieste, akým Banská Štiavnica bezpochyby je.

Koncerty v Banskej Štiavnici majú vždy svoju osobitú atmosféru, nielen pre návštevníkov, ale aj pre nás ako kapelu, a preto tento rok odohráme v štiavnickom amfiteátri postupne päť  koncertov. Ten prvý bude tradičnou spomienkou na významného štiavnického rodáka, fotografa Deža Hoffmana a tu bude hosťom aj folkový doktor, Mudr. Palo Malovič, naznačuje netradičné hudobné prekvapenie Ivan Tásler.

Leto v Štiavnici odštartujú IMT Smile 25. mája budú pokračovať 31. mája, 1. júna, 12. a 13. júla 2024.

Tomáš Karpel / Universal Music Slovensko