Leto bude v rytme Jambarino

Tesne pred oficiálnym začiatkom leta prichádza trojica speváčok Feel3 s novinkou Jambarino. Typicky letná skladba s tanečnou melódiou, spevavým refrénom a chytľavou choreografiou prináša svieži a netradičný prúd v aktuálnej slovenskej produkcii.

Jambarino má na rozdiel od predošlých našich piesní priniesť ľuďom najmä nespútanú energiu, radosť, tanec, slnko, leto, zábavu. Chceli sme po celom tomto zvláštnom roku vybuchnúť absolútnou eufóriou a preniesť ju na každého, kto si Jambarino vypočuje alebo ho uvidí. Naším cieľom bolo vytvoriť pieseň, ktorá bude znieť ľuďom v ušiach ešte dlho po vypočutí a ktorá ich bude nútiť tancovať pri čomkoľvek, čo budú robiť, hovoria členky Feel3 Zuzana Hrvoľová, Alexandra HaňdiakováVeronika Lackovičová.

Na videoklipe trojica Feel3 spolupracovala so skvelými tanečníčkami z Riverpark Dance School. Dodali klipu absolútne všetko, čo sme očakávali, aj niečo naviac. Spolu s nami sa v hereckých scénach objavujú tri detské tanečníčky a herečky – Karolínka Tkáčová, Ester Haňdiaková a Limka Prágerová, ktoré znázorňujú nás v retrospektíve a aj skvelí tanečníci – Filip Cipár, Raffaele Zarrella a Patrik Ščasnovič, prezradili Feel3.

Jambarino vzniklo v saune, kedy si Alexandra Haňdiaková predstavovala, že je pri mori. K hudbe mám pocitový vzťah. Neviem, či ju robím správne, ale keď mi príde chvíľa, že cítim melódiu, dám ju dokopy s nezmyselnými slovami. Jambarino vzniklo, keď sme si so sestrou hmkali melódiu a šum vody. Do toho nám prišlo slovo Jambarino. A už to bolo. Vždy keď nám je teraz teplo, alebo keď ide leto, vravíme si Jambarino, povedala autorka hudby.