Light & Love zremixovali Galway Girl od Eda Sheerana

Česká skupina Light & Love zremixovala skladbu Galway Girl. Jedná sa o najnovší singel Eda Sheerana. Ten je dnes určite najpopulárnejším spevákom planéty. Jeho tretí album ÷ z marca tohto roka prekonal snáď všetky rekordy, ktoré sú v dnešnej dobe dosiahnuteľné. V Anglicku sa ho počas prvého týždňa predalo 672 tisíc, čo je tretí najrýchlejší štart v britskej histórii. Aktuálny singel Galway Girl patrí k najexponovanejším pesničkám z albumu, na YouTube už klip dosiahol 120 miliónov zhliadnutí, Spotify hlási 300 miliónov prehratí. Sheeranovi sa s pesničkou začína dariť aj v rádiách, kde plynulo nadväzuje na úspech hitu Shape Of You.

Pre Light & Love je remix obrovskou príležitosťou. Komu sa v Čechách alebo u nás na Slovensku podarilo prerobiť celosvetový hit? Slovenskí Veneer kedysi zremixovali Lennyho Kravitza a dvojica Ecstasy Of St. Theresa sa mohla pochváliť oficiálnym singlom rockových Placebo, ktorý obsahoval ich prerábku English Summer Rain.

Light & Love zároveň pracujú so singlom Calling z minuloročného albumu Surrender To The Stars. Piesni sa darí v českých rádiách, v prehľade najhranejších už skladba prenikla do prvej 40, medzi CZ-SK je v TOP 10.