Lily Allen vydá v júni nový album

Speváčka Lily Allen odtajnila informácie k novému albumu. Ten vyjde pod názvom No Shame na začiatku leta, konkrétne 8. júna. Podľa vyjadrenia speváčky ide o najosobnejšiu nahrávku jej kariéry. Poslucháčom z nej zatiaľ ponúkla skladbu Trigger Bang s hosťujúcou grime hviezdou Giggs, a teraz s možnosťou predobjednať si album zverejnila aj dve ďalšie piesne Three a Higher.

Lily Allen je neposlušnou dámou britského popu. Svojrázna speváčka na seba prvýkrát upozornila v roku 2006, keď debutovala albumom Smile. A hneď sa stala symbolom novej éry. Bola jedným z prvých hudobníkov, ktorý objavil internet. Jej hviezda sa rozžiarila na vtedy populárnej sociálnej sieti MySpace, kde Lily Allen pravidelne publikovala nové skladby.

Dnes patrí k najvplyvnejším speváčkam v Anglicku. Zatiaľ posledný album papuľnatej umelkyne, ktorá s obľubou glosuje čokoľvek, vyšiel v roku 2014. Platňa Sheezus sa podobne ako aj predchádzajúca It’s Not Me, It’s You (2009) vyšvihla do čela britského rebríčka a mala úspech nielen medzi hudobnými novinármi.