Lizzo je hviezdou posledných týždňov

Speváčka Lizzo bola športovým kanálom Fox Sports zvolená za interpreta mesiaca jún. Jej album Cuz I Love You sa zároveň vošiel do päťdesiatky najlepších albumov prvej časti roku 2019 podľa prestížneho magazínu Billboard. A to ešte aktuálne úspech korpulentnej dámy nekončí.

Lizzo je jedným z najvýraznejších zjavení tohto roka. Ťažkotonážna diva na seba najskôr strhla pozornosť singlom Juice, v ktorom sa predviedla ako úžasná speváčka. Hudobné médiá nešetrili chválou a padali porovnania so soulovou kráľovnou Arethou Franklin a o chystanom albume Cuz I Love You sa začalo nahlas hovoriť ako o jednej z udalostí roku. Vo videoklipe sa Lizzo naviac pustila do odvážnych pohybových kreácií, čo taktiež nezostalo bez povšimnutia.

Zatiaľ, čo jej singel Juice sa nachádza na jej novom albume, na ktorom hosťujú aj legendárna Missy Elliott alebo rapová hviezda Gucci Mane, definitívny prelom  prišiel so starším singlom Truth Hurts, ktorý bol oživený po dvoch rokoch, po zaradení do Netflix filmu Someone Great.

Brilantne, drzé a absolútne neodolateľné, rozplýva sa Billboard nad albumom speváčky. A zároveň singel Truth Hurts je už jednou z najžiadanejších piesní v digitálnych službách na svete.