Majk Spirit ide na turné

Majk Spirit vydal koncom minulého roka nový album Nie som tu náhodou a teraz sa ho chystá predstaviť na dlho očakávanom turné. Intímne songy z albumu už zaujali fanúšikov aj médiá, ktorí sa zhodujú v tom, že ide o dosiaľ najvyzretejší album mladého rapera. Ten sa nedávno vrátil z ciest po Ázii, kde sa dával dokopy fyzicky aj duchovne. Pripravoval sa tam na to, aby turné bolo najúžasnejšou audiovizuálnou šou, akú dosiaľ publiku ponúkol. Zaznejú najmä novinky z ostatného albumu, ale aj najväčšie hity jeho kariéry vrátane skladieb Ženy treba ľúbiť, či Všetky oči na mne.

Myslím, že pokora je v živote veľmi dôležitá a bolo mi to naznačené už viackrát. Mám 3 osmičky v dátume narodenia. Keď sa niekto vyzná v numerológii vie, že 8 je číslo karmy a ja si myslím, že toto mám v mojom živote veľmi silno dané. Že tá karma sa mi veľmi rýchlo vracia, či už v dobrom alebo v zlom. Vždy keď mi začala chýbať pokora, tak hneď prišla nejaká rana, zásah, incident, facka, hod kameňom do hlavy a naznačilo mi to, že som začal priveľmi lietať v oblakoch. Snažím sa preto zostať nohami na zemi, aj keď oči mám na hviezdach, vyznal sa Majk Spirit.

Prípravou na turné bola v podstate už práca na albume, ktorá prebiehala celý minulý rok. Dôležitou súčasťou prípravy je aj oddych a vyčistenie si hlavy. V januári som absolvoval cestu po Ázii, bol som v Thajsku, v Dubaji a na ďalších miestach, kde som si doplnil energiu a začal som cvičiť. Dával som sa dokopy psychicky, fyzicky aj duchovne, dodal Majk Spirit.

S turné raper zavíta do Česka aj na Slovensko. Zaznejú predovšetkým novinky z albumu Nie som tu náhodou, ale aj najväčšie hity jeho kariéry.

Chcem, aby každý z týchto večerov bol úplne výnimočný. Bude to teda najlepšia šou, akej som momentálne schopný. Nechcem prezradiť veľa, lebo je to o tom, aby sa ľudia prišli pozrieť a zhodnotili sami, ale plánujem pripraviť kvalitné koncerty nielen po hudobnej stránke, no tiež krásnu vizuálnu scénu s LED, hrou svetiel, farieb a tvarov. Makám na tom, aby to bola najlepšia šou, akú som kedy prichystal, uzatvoril Majk Spirit.

Majk Spirit: Nie som tu náhodou Tour:
02.03. Zemianske Kostoľany (SK)
09.03. Ostrava (CZ)
15.03. Praha (CZ)
29.03. Brno (CZ)
30.03. Banská Bystrica (SK)
06.04. Bratislava (SK)
12.04. Humenné (SK)