Majself má klip z Tokia, ohlasuje ním nový album

Slovenský raper Majself má za sebou úspešný rok. Po turné k albumu Trip ukončil svoj hudobný rok skladbou Musím ísť, ktorá je zároveň prvou ochutnávka k novému albumu, ktorý vyjde v máji 2019.

Keďže si Majself dáva záležať na svojich videoklipoch, prekvapil tentokrát netradičným vizuálom. Chcel som v Tokio natočiť do klipu nejaké zábery, no keď som zbadal Matúša Krnčoka ako vyťahuje z ruksaku svoju techniku na vlog, poprosil som ho, či mi nespraví pár záberov. Povedal, že jasné a v tú chvíľu sa mu vybil telefón. Tak sme kameru pripojili na ten môj, ktorý mal ale rozbitý displej. Každopádne sa nám to podarilo dosť slušne natočiť, celý shoot trval približne 20 minút a finálny vizuál sme postrihali s Dušanom Krajčovičom z 8 záberových minút, vysvetľuje vznik klipu raper. Moderátor tak Majselfovi natočil vizuál na tej najľudnatejšej ulici v Tokiu – Shybuya Street, takže aj samotná myšlienka skladby sa tak prepojila s natáčaným miestom.

Táto skladba je prvá z môjho albumu, ktorý vyjde v máji 2019. Každý song z albumu nesie pre mňa silný odkaz, takže po vydaní poslednej skladby, budú aj samotné názvy trackov dávať hlbší zmysel mojim ľuďom. Vlastne, všetky tracky dokopy podčiarkujú celkový názov môjho albumu. Som zvedavý, čo povedia fanúšikovia na tento klip, pretože som za nich nesmierne rád. Skladbou chcem všetkým povedať jedno veľké ďakujem!, uzatvára Majself.