Marek Ztracený ohlásil halové turné

Marek Ztracený ohlásil návrat do pražskej O2 arény a pridal najväčšie haly v Čechách a na Morave. Až 20 tisíc vstupeniek venuje zdravotníkom, policajtom, hasičom a všetkým, ktorí riskovali svoje zdravie pre zdravie ostatných. Turné sa uskutoční v úvode budúceho roka.

Halové koncerty sa uskutočnia 9. februára 2021 v brnenskej DRFG aréne, 20. a 21. februára 2021 v pražskej O2 aréne, 27. februára 2021 nasleduje Enteria aréna v Pardubiciach a 6. marca 2021 v Ostravar Aréne v Ostrave. Na nich sľubuje veľkolepú šou a predstaví nielen svoje zásadné hity, ale i aktuálny album Planeta jménem Stres, ktorý vydal na začiatku tohto roka.

Napadlo mi, že by bolo fajn poďakovať a urobiť radosť ľuďom, ktorí v posledných mesiacoch makali najviac a riskovali svoje zdravie pre zdravie ostatných. Rozhodli sme sa teda venovať 20 000 lístkov zdravotníkom, hasičom i policajtom. Ide nám len o to, povedať vďaka za to, ako ste sa zachovali! Urobte si príjemný deň, vezmite priateľku, priateľa, kamaráta, kamarátku a poďte si konečne užiť pokojný večer a bavte sa! Zaslúžite si to!, opisuje svoj nápad Marek Ztracený.