Marek Ztracený sa nenechá kopať do zadku, nikým, ani Karlom Rodenom

Marek Ztracený je aktuálne najväčším českým hitmakerom a showmanom. Jeho najnovší album Planeta jménem stres vyšiel tento rok vo februári, hneď po vydaní získal zlatú platňu, blíži sa  k platinovému oceneniu a priniesol prvý obrovský hit Tak se nezlob. Teraz vychádza ako ďalší singel z albumu obľúbená skladba Když tě život kope do zadku, ku ktorej vznikol i videoklip s hviezdnym Karlom Rodenom.

Pieseň Když tě život kope do zadku predstavuje Mareka Ztraceného v jeho úspešnej autorskej polohe – chytľavá melódia a text so schopnosťou osloviť nielen Marekovu početnú fanúšikovskú základňu.

Na jar spevák ohlásil svoje turné Restart 2021 po najväčších halách v Čechách a na Morave a zároveň i dvojnásobný návrat do O2 arény. Celé halové turné bolo vzápätí takmer úplne vypredané a aktuálne ostávajú posledné vstupenky do Ostravar Arény a pražskej O2 arény. Než predstaví svoju unikátnu šou na českých halových pódiách, rozhodol sa spevák čakanie skrátiť a pripravil výpravný klip v hlavnej roli s Karlom Rodenom.

Když tě život kope do zadku je jedna z najpozitívnejších piesní, čo som napísal a nie náhodou som ju predstavil v posledný deň prázdnin. Navyše je to z nového albumu moja najobľúbenejšia, čo sa týka živého hrania. V novom klipe exceluje asi najväčší herec súčasnosti Karel Roden, ktorého sa mi podarilo presvedčiť na jednej z jeho schôdzok, kam som sa netaktne votrel – než sa stihol nadýchnuť, spustil som a povedal mu, ako veľmi stojím o to, aby hral v mojom klipe. Karel zareagoval fantasticky a po pár dňoch už sme spoločne s Martinom Linhartom a Pavlou Dostálovou zo 68 pictures písali scenár, prezrádza o zákulisí vzniku piesne a klipu Marek Ztracený.