Marek Ztracený ponúka Dvě láhve vína

Český spevák Marek Ztracený si na ceste do O2 arény, kde budúci rok odohrá svoj najväčší samostatný koncert v kariére, pripravil pre fanúšikov ďalšie prekvapenie. Je ním nový videoklip ku skladbe Dvě lahve vína, kde sa objavuje česká seriálová herecká hviezda tohto roka Zdeněk Godla, teda Franta z populárneho seriálu Most.

Pieseň Dvě láhve vína z aktuálneho albumu Vlastní svět patrí medzi najväčšie koncertné hity súčasného repertoáru Mareka Ztraceného a tak rozhodnutie o jej obrazovom spracovaní bolo ľahké. Pesnička samotná má uvoľnenú náladu a taký je aj videoklip k nej. V ňom si s nadhľadom vďaka špeciálnemu kúzlu František Godla a Marek Ztracený vymenia identity, čo v deji klipu prináša obom nečakané prekvapenia.

Atmosféra nakrúcania bola pohodová a dosť sme sa nasmiali. Ono vymeniť si so Zdeňkom Godlom navzájom identitu je zábavné samo o sebe. Nechápem ako, ale znova sa nám podarilo dostať do klipu takých zaujímavých ľudí, ako je zmienený Zdeněk Godla, Jirka Krampol alebo Martina Pártlová. Úžasní boli tiež komparzisti, ktorých sme vyberali na našom Instagrame. Aj vďaka nim je ten klip taký, aký je a oni si za to zaslúžia veľké poďakovanie. Mimochodom, splnil som si svoj detský sen a na chvíľu som sa stal smetiarom. Teraz ostáva už len vyhrať závod Formule 1 a na olympiáde v lyžovaní poraziť Hermana Maiera, poznamenáva ku klipu spevák.

Marek Ztracený momentálne štartuje letnú festivalovú sezónu, počas ktorej odohrá viac ako päťdesiat vystúpení. Na vybraných koncertoch Marekova kapela účinkuje v rozšírenej zostave s dychovou sekciou. V aktuálnom programe nechýba ani súčasný rádiový hit To se mi líbí, ktorý je po jeho vlastnom singli Minulost a skladbe Za 100 let ďalšou hitparádovou jednotkou v TOP 50 najhranejších domácich piesní českých rádií.

Minulý rok môžeme jednoznačne označiť za prelomový v kariére Mareka Ztraceného. Stihol vydať veľmi pozitívne prijatý album Vlastní svět, ale aj koncertné DVD 10 let od Ztrácíš – Forum Karlín, natočil už tri úspešné videoklipy k pesničkám z posledného albumu, bol súčasťou hitového projektu Za 100 let, odohral kopec skvelých koncertov, vrátane vypredaného jesenného mini turné a hlavne oznámil  najväčší koncert svojej doterajšej umeleckej cesty. Koncert Mareka Ztraceného v pražskej O2 aréne sa uskutoční 22. februára 2020, vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.