Mária Čírová dojíma Slovensko, musela pridať ďalšie dva vianočné koncerty

Mária Čírová miluje Vianoce a publikum na oplátku miluje ju. Jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok už vyše desať rokov dojíma svojich fanúšikov na nezabudnuteľných vianočných koncertoch. Jej vystúpenia sú po celom Slovensku beznádejne vypredané a tak sa speváčka, klaviristka a skladateľka rozhodla pridať ešte dva koncerty, konkrétne 16. decembra o 15. hodine v Nitre20. decembra o 17. hodine v Poprade.

Začiatok Vianoc, sviatok, reštart do života, slzy dojatia, to všetko prinášajú vianočné koncerty Márie Čirovej jej poslucháčom. Speváčka si tento rok pripravila nový program, v ktorom zaznejú skladby z oboch vianočných albumov, ale aj tradičné slovenské a svetové koledy v špeciálnych úpravách.

Po prvýkrát na našom turné cítim aj ja skutočnú vianočnú pohodu. S mojim Maroškom je každoročné vianočné turné naša láska. Začali sme pred vyše desiatimi rokmi jedným maličkým koncertom v nitrianskej synagóge. Je to také naše spoločné hudobné dieťa, ktoré tvoríme, budujeme, neustále zdokonaľujeme a vylepšujeme. Aby sme sa mohli ponoriť počas večera spoločne s vami, ktorí chodíte na naše koncerty do nádhernej, nezabudnuteľnej atmosféry, teší sa Mária Čírová.