Marika Gombitová pripravuje dva špeciálne koncerty v pražskej O2 Arene

Zdroj foto: TASR/Jakub Kotian

Po obrovskom úspechu minuloročného bratislavského koncertu Marika Gombitová prijala ponuku na špeciálny koncertný projekt v legendárnej pražskej O2 Aréne. A nie iba na jeden koncert, ale hneď na dva koncerty, ktoré sa v hlavnom meste našich západných susedov uskutočnia v rozpätí dvoch týždňov 16. januára 2024 a 30. januára 2024. 

Producent Tomáš Ságl všetko pripravuje s obrovskou citlivosťou a dôkladnosťou charakteristickou pre Mariku. Potvrdzuje to napríklad voľba dvoch koncertov nie dva dni po sebe, ale s odstupom dvoch týždňov, aby sa termínovo dostalo na všetkých divákov. Do Prahy sa Marika vráti po rokoch a pre českých a slovenských fanúšikov chystá veľkú výpravnú scénu, hviezdnych hostí, ktorých mená budú zverejňované postupne, a predovšetkým poriadnu dávku legendárnych hitov, ktoré tešili a stále tešia niekoľko generácií. 

Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska…, to je len malý výpočet skladieb, ktoré Marika Gombitová so skupinou a s hosťami pripravuje na exkluzívne koncerty. Okrem toho legendárna speváčka so svojím tímom plánuje na tento rok aj ďalšie prekvapenia, ktoré potešia všetkých fanúšikov. Vstupenky na pražské koncerty budú v predaji od 3. mája 2023 od 15.00 hodiny.