Martina Kapráliková napísala Slová

Iba 15 ročná Martina Kapráliková predstavuje svoju prvú pieseň s názvom Slová. Autorkou hudby aj textu je samotná speváčka, ktorú melódia napadla v sprche. Martina je dcérou hercov Michaely a Martina Kaprálikovcov, po ktorých zdedila umelecký talent. Gitaru do novinky nahral skvelý gitarista Michal Kovalčík.

Skladba vznikla spontánne. Napadla mi myšlienka a vytvárala som postupne rôzne časti pesničky. Vždy mi k tomu napadla aj melódia, takže som si to nahrávala na mobil, aby som to nezabudla. Keď som potom spojila všetky tie časti dokopy, zistila som, že som napísala pesničku. Potom som sa spojila s Adamom Hudecom, ktorý v podstate celú pieseň postavil na nohy. Urobil hudobné aranžmány, nahral krásny klavír a basgitaru, bol pri nahrávaní a veľa mi poradil. Vďaka skvelému gitaristovi Miškovi Kovalčíkovi, ktorý nahral do mojej piesne úžasnú gitaru, celá pesnička ožila, vysvetľuje Martina Kapráliková.

My sme všetci taká spevavá rodina. Som nesmierne šťastná, keď vidím mojich rodičov na javisku v divadle spievať, alebo keď máme doma taký hudobný večer a ja hrám na klavíri, tatino hrá na gitare a všetci spievame. Keď si s bratom Mišom zapneme karaoke, alebo keď tatino skladá pesničky do rôznych divadelných predstavení a rozprávok, alebo keď vidím maminu len tak pospevovať si doma, to všetko ma tak nejak inšpiruje a utvrdzuje v tom, že toto je to, čo chcem robiť. A že chcem robiť radosť všetkým ľuďom okolo, uzatvára mladá hudobníčka.