Muzikál Madagaskar s videoklipom Noida

Videoklip k muzikálovej verzii slávneho animovaného filmu Madagaskar natočili v Hudobnom divadle Karlín speváci Václav Noid Bárta, Michaela Nosková a Roman Tomeš – teda traja z hlavných predstaviteľov detského muzikálu, ktorý sa v novembri predstaví aj v Košiciach a Bratislave pod názvom Madagaskar – muzikálové dobrodružstvo.

Javisková verzia je adaptáciou prvého dielu filmového megahitu Madagaskar s pôvodnou hudbou George Noriega a Joea Someillana – držiteľov ocenenia Grammy a autorov piesní Rickyho Martina, Shakiry, či Jennifer Lopez.

Na všetky deti sa už teraz tešia známe filmové postavičky: lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman, hrošica Glória, kráľ Jelimán, jeho radca Maurice, roztomilý lemur Mort a samozrejme neodmysliteľní tučniaci z Madagaskaru – Rico, Vojín, Kowalski a veliteľ Skipper.

Dobrodružstvo najlepších priateľov z newyorskej zoologickej záhrady sprevádza hit I Like To Move It (Já tak rád trsám, trsám), ktorý pre českých a slovenských malých divákov naspieval Václav Noid Bárta stvárňujúci v muzikáli najznámejšieho lemura na svete – kráľa Jelimána. V ďalších úlohách sa predstavia Roman Tomeš ako lev Alex, Petr Ryšavý ako zebra Marty, Tomáš Smička ako Melman a Michaela Nosková ako hrošica Glória. Všetci sa svojim malým divákom predstavujú už teraz vo videoklipe, ktorý vznikol pred pár dňami v českom divadle Karlín a pri ktorom bola poriadne roztancovaná nálada.

Muzikál ponúkne strhujúci zážitok: kúzelnú výpravu, svetelnú show, veľkolepú choreografiu, prepracované kostýmy, známe pesničky, ale aj dojemný príbeh. Zažite spolu s vašimi najmenšími jedinečné muzikálové predstavenie, na ktorom sa zaručene nebudete nudiť.

Vydajte sa spolu s Martym, Alexom, Melmanom, či Glóriou na dobrodružnú cestu zo ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskare 24. novembra v Košiciach a 26. novembra v Bratislave. Madagaskar – muzikálové dobrodružstvo môžete vidieť po prvýkrát naživo a v češtine na oboch štadiónoch v Košiciach a Bratislave vo dvoch po sebe nasledujúcich predstaveniach o 14. hodine a o 17. hodine. Predstavenie trvá cca 70min. bez prestávky.