Najväčšia vianočná párty bude chutná ako Vianočka

Zabudnite na nudné vianočné večierky a príďte sa vyblázniť na originálnu párty Vianočka. Zatancujete si, stretnete nových kamarátov a k tomu všetkému vám zahrajú skvelé kapely a DJ. Už 7. decembra vystúpia v Agrokomplexe Nitra obľúbení Majk Spirit, Kali a Rock Reunion, a kapely Billy Barman, Heľenine oči a Slobodná Európa. Okrem skvelej hudby sa môžete tešiť na predvianočnú atmosféru, vianočné drinky a jedlá. DJ-ský set predstaví legendárny DJ Galagha.

Tento rok sme sa po prvýkrát rozhodli zorganizovať zimnú edíciu festivalu TopFest inak. Zamerali sme sa na mladých ľudí a študentov a zorganizovali v Agrokomplexe v Nitre vianočný koncert. Spoločným menovateľom všetkých vystupujúcich na našej Vianočke je ich energické a zábavné vystúpenie, teší sa na podujatie organizátor Dušan Drobný.

Vianočka ponúkne rôzne žánre, aby si každý našiel to, čo ho baví. Raper Kali príde odspievať špeciálny koncert s rockovou kapelou, aký ste ešte nemali šancu zažiť. Na vianočnom koncerte sa predstaví aj slovenská hip-hopová legenda Majk Spirit. Obľúbená skupina Billy Barman zahrá aj skladby z najnovšieho albumu Dýchajúce obrazy. DJ-ský set si pripravil DJ Galagha, ktorý je považovaný za jedného z otcov drum and bassovej scény u nás. Rockový žáner zastúpia kapely Heľenine oči a Slobodná Európa, ktorá predvedie ako vždy dokonalú šou.

Moja obľúbená vianočná pesnička je Narodil sa Kristus Pán, veseľme sa. Vianoce mám rád. Záleží na osobnom prístupe k tomuto sviatku. V našej rodine je to čas, kedy sa celá rodina stretneme, poďakujeme Bohu, že sme spolu, spomenieme si na tých, ktorí pri stole chýbajú, navečeriame sa a navzájom sa potešíme darčekmi, opisuje na Vianoce Sveťo Korbeľ, gitarista kapely Slobodná Európa.

Vianočnú atmosféru koncertu doplnia vianočné drinky a jedlá ako kapustnica, lokše, turbo punč a varené víno. Návštevníci dostanú ku každej vstupenke welcome drink zdarma. Nebude chýbať ani súťaž o najlepší vianočný outfit. Ak prídete v kostýme, dostanete dva welcome drinky zdarma. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.