Natália Hatalová o konci vzťahu

Natália Hatalová sa po dlhšom čase hlási s novým singlom Domino, ktorý je o rozpade partnerského vzťahu. Napriek tomu je to veselá tanečná skladba, pretože, ako sama hovorí, rozchod je niekedy jedinou správnou cestou. Speváčka takto vyzýva všetky ženy, aby sa ani po zlomovom období nebáli ísť za svojimi snami a víziami.

Čerpám v značnej miere aj z vlastnej skúsenosti. Už 10 rokov som síce šťastne zadaná, ale predtým som šťastie v láske veľmi nemala. Uvedomujem si, aké mám šťastie, pretože nie všetci okolo mňa to majú takto. Inšpirácia je všade okolo nás a treba byť len vnímavý. V istom momente, keď sa už vo vzťahu viac trápite, prechádzate si rôznymi krízovými obdobiami, vtedy je jedinou cestou odísť. Pesnička však nie je o smutnej a zronenej žene po rozchode, ale naopak – o tej silnej žene, ktorá ide ďalej za všetkými svojim snami a víziami, vysvetľuje Natália Hatalová.

Aj v živote si veľakrát niečo budujeme. Dôveru, hodnoty v sebe, každý vzťah sa buduje na niečom inom. Ale niekedy sa to v priebehu pár chvíľ dokáže zrútiť ako kocky z domina. Následne, keď staviate opäť, už oveľa viac prehodnocujete, ako tie kocky postaviť, vysvetľuje speváčka zmysel názvu novinky.

Eva Sládková / Propaganda House