Natáliu Hatalovú dostihol Osud

Natália Hatalová (Foto: Zuzana Grebáčová)

Krásna speváčka Natália Hatalová oslávila 28. narodeniny a pri tejto príležitosti pripravila pre svojich fanúšikov darček. Po dlhšom čase vydala nový singel Osud. Z piesne cítiť magično, ktoré odkazuje aj na pre ňu výnimočný dátum, keď zároveň oslavuje desať rokov pôsobenia na hudobnej scéne.

Sympatická exsuperstaristka piesňou ospevuje krásu a čistotu prvej lásky, ale odkazuje aj na ďalšie osudové momenty, ktoré majú zásadný vplyv na naše životy. Nádhernú melodickú skladbu Natália vydáva spolu s pozitívnym videoklipom.

Niektoré veci vo svojom živote nepovažujem za náhodu. V živote človeka je veľa jedinečných momentov. Niektoré stretnutia, poznania a veci sú nám hneď jasné, niektoré sa nám odkryjú až časom. Vedela som, že tieto narodeniny chcem osláviť naozaj výnimočne, že vznikne niečo nové. A tým je práve pieseň Osud. Singel pripomína tie momenty v živote, ktoré sa ukážu ako osudové, vyznala sa speváčka.

Osud je krásna melancholická skladba, ktorú Natália pôvodne spievala v anglickom jazyku, no cítila, že v slovenčine vyznie lepšie.

Uvedomila som si, že slová v rodnom jazyku, majú pre mňa hlbší význam. Slovenský text mi napísal Peter Kollár, ktorý vystihol absolútnu podstatu. Hudbu zložil René Rypár. Medzi riadkami má pieseň viac posolstiev. Je samozrejme aj o láske, no nielen o tom. Mojou obľúbenou vetou v piesní je: Čo osud chcel, to nám dvom dal. Som totiž presvedčená, že osud nám dáva to, čo zvládneme a čo unesieme. Podľa mňa sa osud nedá znásilniť, iba prijať s pokorou, vysvetľuje Natália.