Nelly vydala klip k singlu Nad hladinou

Mladá, talentovaná speváčka a herečka Nelly si plní svoje sny a vydáva klip k svojmu prvému oficiálnemu singlu z debutového EP, ktoré vyjde v septembri vo vydavateľstve Supraphon. Už teraz môžeme prezradiť, že v rámci debutového EP o Nelly rozhodne budeme ešte veľa počuť.

Na nakrúcanie klipu Nad hladinou budem dlho spomínať, pretože patrí k mojim najkrajším, ale zároveň najnáročnejším a najzaujímavejším. Najkrajším preto, že sme sa stretli skvelý tím ľudí, užila som si veľa krásnych outfitov, bavila ma tiež scéna a tanečné choreografie. Tanec ma veľmi baví a tak som sa rozhodla venovať sa mu viac aj naďalej a využiť ho pri svojich ďalších pesničkách. Najzaujímavejšie bolo tancovanie na vode a veľmi pôsobivé je určite striekanie vody z bubnov. Voda sa prelína celým klipom. Najnáročnejšie bolo potápanie pod hladinou. Točili sme to v Aquapalace a spočiatku som mala celkom obavu z tej 8 metrov hlbokej potápačskej jamy. S dychom pod vodou dlho nevydržím, ale zvládla som to a vznikli krásne zábery najmä vďaka režisérovi Ondrovi Urbancovi. Chcem sa veľmi poďakovať všetkým, ktorí sa na klipe podieľali, predovšetkým Jakubovi Kotkovi, že do toho šiel so mnou, hovorí o zážitkoch z nakrúcania Nelly Řehořová.

Leitmotívom textu sú vzťahy, a tak niet divu, že režisér klipu Ondřej Urbanec do hlavnej úlohy vedľa Nelly obsadil atraktívneho mladíka, moderátora Jakuba Kotka aka Koťáka.