Neprestať dýchať

Hudobný producent Matej Mikloš, ktorý vystupuje pod pseudonymom Maxx Miklos vydáva pilotný singel zo svojho prvého producentského albumu, na ktorý si pozval netradičné spojenie v podaní MajselfaNely Pociskovej. Skladba nesie názov Neprestanem dýchať.

Maxx Miklos pôsobí ako hudobný producent, songwriter a mixážny inžinier. Momentálne pracuje na svojom prvom producentskom albume v spolupráci so známymi i novými menami českej a slovenskej hudobnej scény. K prvému singlu prizval Majselfa, s ktorým vznikol základ skladby. Tento hudobný príbeh dopovedala Nela Pocisková, ktorá vniesla do skladby nezameniteľnú emóciu a za pomoci textárky Alexandry Okálovej dali skladbe poslednú bodku.

Bola to naša prvá spolupráca s Maxom a mala špeciálnu príchuť. Občas sa stane, že v štúdiu zažijete špeciálnu atmosféru, keď to ide ako keby samé a to sa presne udialo pri tejto skladbe. Patrí medzi moje najobľúbenejšie skladby za posledné roky a nesie v sebe okrem svojskej energie aj silný odkaz, ktorý vznikol veľmi autenticky a nenútene. Mám radosť zo spolupráce s Nelou, pretože si myslím, že je to presne ten človek, ktorý na tejto skladbe mal byť. Verím, že si pesničku ľudia obľúbia a pomôže im v dobrých aj zlých časoch, hovorí Majself.

Keď mi Maxo zavolal a prizval ma do tejto spolupráce som si povedala, že mňa ten hore naozaj vypočul, lebo som dlhšie vysielala signál, že by som sa rada chcela spojiť trochu s rapovou a hip-hopovou scénou. Spoločne sme zažili jeden úžasný deň tvorenia vo veľmi príjemnej atmosfére a vznikla skladba, ktorej maximálne veríme všetci traja, uzatvára Nela Pocisková.

Illuminate Production