Nicki Manaj prizvala na svoju šou Majka Spirita

Svetová hviezda z Trinidadu, Nicki Minaj, vyráža na Európske turné za necelý mesiac. Už v decembri sa vyjadrila pre médiá, že na svoje koncerty bude prizývať lokálnych umelcov. A už 22. februára 2019 vystúpi v Bratislave, kde si vybrala slovenského umelca Majka Spirita.

Majk Spirit je známy raper, ktorý pôsobí na slovenskej hudobnej scéne od roku 2000. Postupne začal pracovať na svojej sólovej kariére a počas nej stihol spolupracovať s viacerými umelcami, ako sú Rytmus, Ego, Vec, Čistychov, Tina, Celeste Buckingham, Anita Soul, Separ, Kali, Pil C, Orion, Indy, Supercroo, DJ Witch, Madskill, SAS Eurogang, Onyx, Maysa Leak a ďalšími. Rok 2019 vyzerá pre Majka skutočne priaznivo.

Len nedávno vydal svoj nový album Nie som tu náhodou, na ktorom naozaj poctivo pracoval. Asi najvýraznejšou vecou nového sóla bola a je celkom bez pochýb skladba, kde si na silnú spoluprácu Majk pozval Richarda Müllera. Po vydaní albumu sa nahrávku chystá prezentovať na svojom turné, ktoré začína už v apríli.

Okrem úspechov na lokálnej scéne sa Majkovi podarilo zabodovať aj u Nicki Minaj, ktorá si ho vybrala ako predskokana na svojom bratislavskom koncerte. Majk otvorí veľkolepú šou, ktorú prinesie Nicki Minaj & Juice WRLD na štadión Ondreja Nepelu už 22. februára.

Spirit k jeho predstaveniu dodáva: Veľmi sa teším, že môj prvý koncert v tomto roku bude práve show najlepšej raperky na svete!