Nová hudobná služba od Slovákov

Nájdi tú najlepšiu hudbu na SoundBound!

Na Slovensku vznikla nová hudobná aplikácia SoundBound, ktorá každý deň aktualizuje svoje zoznamy hudby a videoklipov, aby tak návštevníkom priniesla vždy čerstvé skladby. SoundBound je vlastne databáza hudobných videoklipov rozdelených do kategórií Alternative, Rock, Pop, Metal, Electronic, Party, Classical a Romance.

Aplikácia však chce prinášať aj špecializované playlisty ako napríklad Metallica playlist alebo Summer Hits 2017, ktoré budú pravidelne aktualizované o nové skladby a počas roka budú vznikať nové hudobné playlisty.
V aplikácií však tvorcovia nezabúdajú ani na slovenské kapely a interpretov, ktorí majú vytvorený špeciálny playlist a kategóriu SK/CZ. Celá stránka je v anglickom jazyku a týmto playlistom by sme chceli predstaviť domácu hudbu aj zahraničným návštevníkom a používateľom aplikácie SoundBound, prezradil jeden zo zakladateľov hudobnej aplikácie.

Aplikácia funguje online na adrese Soundbound.eu a je dostupná aj pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android a môžete si ju stiahnuť priamo z Google Play. Každý používateľ si po zaregistrovaní môže vytvoriť svoj vlastný profil a ukladať svoje obľúbené skladby do priečinku My favorite music. Tak môže mať po ruke obľúbené skladby aj v počítači a ďalších zariadeniach.

Ak chcete svoje skladby zverejniť v aplikácií SoundBound pošlite YouTube link na Vaše videoklipy na mail marek@soundbound.eu.