Nový album Imagine Dragons sa bude volať Evolve

Dnes o šiestej ráno stredoeurópskeho času potešila americká formácia Imagine Dragons svojich fanúšikov po celom svete. Kapela spustila predpredaj svojej tretej štúdiovej nahrávky, ktorá vyjde 23. júna pod názvom Evolve. Predpredaj je zatiaľ dostupný pre Spojené štáty americké a súčasťou objednaného balíčka je i špeciálny kód, ktorý majiteľa oprávňuje na prednostný nákup vstupeniek na pripravované severoamerické turné.

Podľa dostupných informácií ponúkne kapela na albume jedenásť skladieb, vrátane tohtoročných singlov BelieverThunder a aktuálnej novinky Whatever It Takes, ktorú ponúkli zároveň so spustením predpredaja. V predpredaji je zatiaľ deluxe verzia albumu, vinylové prevedenie, šiltovka a tričko. Súčasťou každého nákupu je následne i digitálny download nahrávky.

Imagine Dragons toto leto odohrajú niekoľko festivalových koncertov. V okolí Slovenska sa predstavia V Poľsku, Maďarsku i Česku. Ešte 7. júna kapela zahrá špeciálnu londýnsku šou na podporu uvedenia jedného z najočakávanejších albumov tohto roka.