Nový imidž, nový singel, taká je jeseň Markéty Konvičkovej

Mladá speváčka, ktorá v tomto roku kráča od úspechu k úspechu, nezaháľa ani v priebehu tohtoročnej jesene. Po úspešnom duete s Janom Bendigom Toužím, sa pripravovala na koncertné turné, ktoré odštartovalo pred pár dňami. Úspešné účinkovanie v televíznej šou možno Markétu Konvičkovú inšpirovalo k nafoteniu celkom nových originálnych fotografií, z ktorých niektoré bezpochyby ozdobia aj jej pripravované nové CD s názvom Já.

Skôr než album dorazí za svojimi poslucháčmi, posiela Markéta do sveta nový romantický singel s jednoduchým, ale výstižným názvom Ty, ktorého hudobnú stránku vytvoril a nahral skladateľ Daniel Hádl a otextovala SharkaSs. Príbeh tragickej lásky chytí za srdce a podľa slov Markéty, už čoskoro začnú práce na výpravnom videoklipe.

Do tej doby, ale Markéta určite stihne pár televíznych vystúpení, koncertov aj vydanie a krst nového albumu. Vzhľadom k tomu, že v tohtoročnej ankete Českého slávika má veľmi vysoké ambície, je viac než pravdepodobné že sa 25. novembra objaví aj v Hudobnom divadle Karlín a to nielen v hľadisku.