Nový zjav

Simona Augustovičová, s umeleckým menom SimonA, predstavuje svoju funky-popovú skladbu. Doposiaľ neznáma mladá speváčka vydáva svoju prvú skladbu v anglickom jazyku, Everything To Lose. Ako každá mladá žena, aj ona mnohokrát bojuje so svojimi emóciami, citmi, či svetom okolo, čím bol inšpirovaný aj text jej novinky.

Verím, že sa v mojej piesni nájde nejeden z nás. Každý predsa potrebuje vedieť, že v tom, čo práve prežíva, nie je sám. A ako všetci dobre vieme, hudba je najrýchlejší a najjednoduchší únik z reality, prezrádza svoje myšlienky SimonA.

SimonA začala svoj spevácky talent rozvíjať už ako 6 ročná. Vyštudovala Hudobno-dramatický odbor na Konzervatóriu v Bratislave, kde spolu so spevom absolvovala aj herectvo a tanec. Škola a jej talent ju nasmerovali aj na cestu muzikálovej a dabingovej herečky.

Na skladbe Everything To Lose so mnou spolupracoval najprv ako kolega, no neskôr kamarát Jimi Cimbala, s ktorým sme pri práci veľa improvizovali, diskutovali, zabávali sa, ale najmä tvorili. Taký je aj výsledok skladby – bezprostredný, spontánny, inšpirovaný životom, danými momentmi a ľuďmi, ktorí nám prichádzajú do života z nejakého dôvodu, opisuje speváčka.

Tá momentálne účinkuje v muzikáli The Bodyguard na v bratislavskom Divadle Nová scéna, ktorý režíroval Patrik Vyskočil a taktiež v muzikáli Vyznanie pod režijným vedením Jána Ďurovčíka. Okrem divadla trávi mnoho času aj v dabingových štúdiách, kde jej hlasom prehovorilo už niekoľko hlavných postáv. Jej srdcovou záležitosťou, možno aj preto, že to bola jej dabingová prvotina, sa stala rozprávka Encanto, kde prepožičala svoj hlas hlavnej postave Mirabel a naspievala krásne piesne, ktoré táto rozprávka nepochybne obsahuje. SimonA sa okrem samostatnej hudobnej kariéry rozhodla svoj krásny hlas doplniť aj k A capelle Hlasy.

Pavol Dráb / Randal Group Production