Nykki očarila producenta svetového mena

Popová princezná Nykki je späť v novom singli Home To You. Skladba absolvovala svoju exkluzívnu rádiovú premiéru v polovici augusta a teraz Nykki predstavuje videoklip k nej. Ide o v poradí tretí singel nádejnej mladej popovej speváčky s českými koreňmi, ktorá si krôčik po krôčiku a singel po singli buduje nádejnú medzinárodnú kariéru.

Singel nahrávala ešte v máji. Je prvým spoločným projektom speváčky a britského producenta a skladateľa Peta Hammertona, ktorý má na konte spolupráce s hviezdami ako One Direction, Little Mix, James Arthur, Paloma Faith či popovou legendou Kylie Minogue. Home To You je vydareným hudobným výsledkom série štúdiových online sessions na diaľku medzi Prahou a Veľkou Britániou.

Ako Nykki prezrádza, jej nový singel je o tom, aké to je zamilovať sa v nepokojných časoch. Home To You je pieseň o tom, že na toho svojho človeka myslím, nech som kdekoľvek. O tom, že sa naňho vždy teším domov, približuje speváčka tému skladby. Nykki sa vo svojom najnovšom singli fanúšikom otvorila viac než kedykoľvek pred tým: Čerpajúc z vlastnej osobnej skúsenosti, som chcela vyrozprávať príbeh veľkej lásky, v ktorej napriek diaľke i napriek všetkým pochybnostiam a vkrádajúcim sa neistotám si napokon vďaka ľuďom naokolo uvedomíte, že to, čo už máte, je v skutočnosti viac než dosť, dodáva Nykki, testujúc na vlastnej koži výzvy, ktoré prináša vzťah na diaľku.